Usługi budowlane Usługi budowlane Usługi budowlane Usługi budowlane

 

Jeśli do malowania wybrane zostały farby lateksowe, podkładowe, akrylowe lub alkaloidowe, bądź też w danym wnętrzu potrzebna jest bardzo duża dokładność malowania, pracujemy ręcznie. Istnieje także możliwość przyspieszenia prac – w takim przypadku stosujemy metodę maszynową. Podczas malowania natryskowego pokrywamy ścianę gładką i jednolitą warstwą farby, wykorzystując do tego celu urządzenie hydrodynamiczne marki Graco. Wcześniej jednak (jeśli jest to potrzebne) uszczelniamy narożniki wytrzymałą masą akrylową.

Bardzo wiele starań poświęcamy stiukom, sztukateriom gipsowym oraz innym detalom architektonicznym. Wydobywamy ich dekoracyjne efekty oraz podkreślamy urok ozdób. Zajmujemy się także malowaniem i renowacją elementów wykonanych z drewna – schodów, drzwi, okien, cokołów przypodłogowych.

Jeśli Klient zleca nam tapetowanie pomieszczeń, korzystamy z przyjaznych dla człowieka i środowiska, a jednocześnie odpornych klejów. Kładzione przez nas tapety idealnie przylegają do powierzchni, bez ryzyka odpadania czy marszczenia się. To sprawia, że nawet po długim czasie pięknie zdobią pomieszczenia. Jeśli oczekują Państwo, by tapetowane wnętrza były łatwe do utrzymania w czystości, skorzystamy z tapet zmywalnych.

Zapewniamy ponadto przygotowanie powierzchni pod malowanie lub tapetowanie (oferta gruntowania ścian znajduje się w tej zakładce). Wykonujemy również montaż sztukaterii.

Kontakt

Aluda
ul. Spacerowa 41

85-386 Bydgoszcz
T. 52 522 20 25
kontakt@aluda.pl

Aktualności

Jak wybrać wykonawcę domu?

Wybierając Aluda masz pewność, że zamieszkasz w wymarzonym domu w zaplanowanym terminie

Oczywiście możesz zbudować cały dom sam. Ale wtedy jesteś zmuszony poświęcić wiele czasu i energii na stworzenie

...

Jaki wybrać dom dla siebie?

Wybierz dom o:

Jak najmniejszej kubaturze - zaoszczędzisz na ogrzewaniu i budowie domu, pamiętasz do czego służyły całki w średniej szkole – do obliczania najmniejszej powierzchni lub objętości brył – i tu

...

Wyślij zapytanie

Usługi budowlane