Usługi budowlane Usługi budowlane Usługi budowlane Usługi budowlane

 

Prace gipsiarskie obejmują także wyrównywanie sufitów i ścian, tynkowanie oraz nakładanie gładzi. Obok ręcznego nakładania gładzi czy tynków szpachlowych, istnieje możliwość zastosowania metod maszynowych. Gładź nakładamy wówczas natryskowo z użyciem urządzenia hydrodynamicznego GRACO, a tynki wykonujemy przy pomocy odpowiednich maszyn. Ręczne wykonanie prac zalecane jest na małych powierzchniach oraz przy niewielkich budżetach na remont. Technologie maszynowe i natryskowe rekomendujemy natomiast przy dużych powierzchniach, a także wtedy, gdy Klient oczekuje bardzo szybkich efektów.

Prace gipsiarskie realizowane przez nas gwarantują bardzo wysoką trwałość tynków, które nie pękają, są gładkie i szczelne. W przypadku płyt g-k konstrukcja zostaje wzmocniona wtopioną w masę szpachlową taśmą zbrojącą.  Dodatkowe wzmocnienie zewnętrznych krawędzi stanowią narożniki aluminiowe.

Remont starszych budynków wymaga na ogół dodatkowych przygotować, takim jak uzupełnienie ubytków w powierzchni ścian. Tego rodzaju prace również znajdują się w naszej ofercie. Po wykonaniu prac naprawczych estetyka wnętrz znacznie wzrasta, natomiast tynki zyskują mocną strukturę.

Kontakt

Aluda
ul. Spacerowa 41

85-386 Bydgoszcz
T. 52 522 20 25
kontakt@aluda.pl

Aktualności

Jak wybrać wykonawcę domu?

Wybierając Aluda masz pewność, że zamieszkasz w wymarzonym domu w zaplanowanym terminie

Oczywiście możesz zbudować cały dom sam. Ale wtedy jesteś zmuszony poświęcić wiele czasu i energii na stworzenie

...

Jaki wybrać dom dla siebie?

Wybierz dom o:

Jak najmniejszej kubaturze - zaoszczędzisz na ogrzewaniu i budowie domu, pamiętasz do czego służyły całki w średniej szkole – do obliczania najmniejszej powierzchni lub objętości brył – i tu

...

Wyślij zapytanie

Usługi budowlane