Prace montażowe - systemy suchej zabudowy Prace montażowe - systemy suchej zabudowy Prace montażowe - systemy suchej zabudowy Prace montażowe - systemy suchej zabudowy

 

Płyty g-k wykorzystuje się bardzo często do obniżania sufitów. Podwieszany sufit zmniejsza kubaturę pomieszczenia, a to prowadzi do obniżenia kosztów ogrzewania. W płytach g-k łatwiej jest także zamontować oryginalne oświetlenie lub ukształtować je w formie konstrukcji wielopoziomowych, wyposażonych we wnęki lub gzymsy. Dodatkowo brzegom sufitu łatwiej jest nadać formę łukową lub falistą.

Płyty gipsowo-kartonowe służą również do wykonywania takich detali architektonicznych, jak filary, półki, nawisy oraz łuki. Wszystko zależy tylko od decyzji Klienta lub wskazówek dostarczonych przez architekta wnętrz. Warto skorzystać z tej możliwości nadawania pomieszczeniom stylowego charakteru.

Z płyt OSB mocowanych na konstrukcjach drewnianych wykonujemy natomiast podłogi ścianki działowe, a także podłogi techniczne na poddaszach.

Kontakt

Aluda
ul. Spacerowa 41

85-386 Bydgoszcz
T. 52 522 20 25
kontakt@aluda.pl

Aktualności

Jak wybrać wykonawcę domu?

Wybierając Aluda masz pewność, że zamieszkasz w wymarzonym domu w zaplanowanym terminie

Oczywiście możesz zbudować cały dom sam. Ale wtedy jesteś zmuszony poświęcić wiele czasu i energii na stworzenie

...

Jaki wybrać dom dla siebie?

Wybierz dom o:

Jak najmniejszej kubaturze - zaoszczędzisz na ogrzewaniu i budowie domu, pamiętasz do czego służyły całki w średniej szkole – do obliczania najmniejszej powierzchni lub objętości brył – i tu

...

Wyślij zapytanie

Prace montażowe - systemy suchej zabudowy